NOVINKY

arr3Všeobecné zdravotné problémyLiečebnú lampu s polarizovaným svetlom je možné použiť ako prevenciu proti chorobám a tiež ako... arr3Schlaď sa pomocou EasyCool Produkty EasyCool sa vynikajúco hodia na horúce letné dni, outdoor, športovanie, cestovanie...,... arr3Vlastnosti svetla biolampyVlastnosti svetla liečebnej lampy •             Svetlo liečebnej biolampy je lineárne polarizované... arr3Kniha Liečba svetlom a farebnou terapiou už v predajiS radosťou Vám oznamujeme, že už máme na sklade dlho pripravovanú knihu Liečba svetlom a farebnou...

NAJOBĽÚBENEJŠIESchlaď sa pomocou EasyCool

Produkty EasyCool sa vynikajúco hodia na horúce letné dni, outdoor, športovanie, cestovanie..., pretože poskytujú úľavu od tepla. Zároveň pomáhajú zmierniť horúčku, migrénu, návaly tepla, bolesti svalov, zubov...

 

 

Šatka EasyCool je obľúbený produkt, ktorý nosia ženy aj muži na celom svete. Ide o osviežujúci zábal krku alebo hlavy, ktorý poskytuje úľavu od tepla, kedykoľvek potrebujete.

Ako používať šatku EasyCool?

Keď sa šatka namočí do vody, kryštáliky vo vnútri sa zmenia na chladivý gél. Gél sa postupne vracia do kryštalického stavy tým, že absorbuje teplo z okolia, čím vytvára chladivý efekt. Tento účinok trvá viac ako 24 hodín a po opätovnom namočení sa celý proces opakuje. Šatky obsahujú netoxické, vysoko absorbčné polymérne kryštály, ktoré po namočení vo vode vytvoria chladivý gél. Dá sa použiť na akúkoľvek časť tela. Veľmi jednoduchá varianta pre zníženie telesného tepla pri športových aktivitách, ale aj na ochladenie v horúcich dňoch. Ak použijete suchú šatku, výborne absorbuje pot.

Šatka EasyCool vás ochráni pred prehriatím čím sa môžete neobmedzene venovať aktivitám ako: cyklistika, turistika, rybárčenie, plachtenie, kempovanie, stavebníctvo, varenie, záhradníctvo, atď.

 

Chladiaca náplasť EasyCool

Hydrogélová chladiaca náplasť s mentolom prináša účinným a prirodzeným spôsobom úľavu od bolesti a svalovú relaxáciu pri bolesti svalov, chrbta, krku a ramien. Náplasť sa aplikuje priamo na kožu, kde okamžite pocítite chlad a úľavu.

 

 

 

OWRkNzg4