Biolampa MediLight s kolorterapiou a stojanom + kniha Liečba svetlom... v cene Zvýhodnený set MediLight lampa malá + kolorterapia + stojan

€349
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2ML102
Biolampa MediLight s kolorterapiou a stojanom + kniha Liečba svetlom... v cene Zvýhodnený set MediLight lampa malá + kolorterapia + stojan

Podrobný popis

Svetelná liečebná terapia - biolampa MediLight s kolorterapiou a stojanom + kniha ako darček

Výhodný set liečebnej lampy MediLight, farebných filtrov - kolorterapie a stojana za výhodnú cenu.

Liečebná lampa MediLight zosobňuje najnovšie poznatky z oblasti liečby polarizovaným svetlom a kolorterapie a napomáha k vyriešeniu mnohých zdravotných ťažkostí.

Teraz mimoriadne výhodná akcia - biolampa + kolorterapia + stojan za mimoriadne priaznivú cenu 350€!!! Set obsahuje liečebnú lampu MediLight spolu s kolorterapiou (farebnými filtrami) a k nemu dostanete stojan len za 1€ ! Táto zostava je ideálnym nástrojom starostlivosti o telo. Lampa, ktorá váži len 0,8kg má ergonomickú rukoväť a umožňuje pracovať v dvoch automatických módoch. Súčasťou setu je sada filtrov - kolorterapia, ktorá zahrňuje nasledovné filtre:

•zelený
•modrý
•fialový
•ružový
•červený
•oranžový
Filter žltej farby je štandardnou súčasťou lampy.

Set ďalej obsahuje stojan k lampe, čo umožňuje používať lampu aj na oblasti tela, kam ste sa za normálnych okolností (pri držaní lampy rukou) nedostali.

 

Viac informácií o samotnej lampe nájdete v časti Biolampa Medilight, viac informácií o použití kolorterapie v časti Kolorterapia.

 

Návod na obsluhu na stiahnutie

 

Obsah balenia:

Biolampa MediLight, kolorterapia, plastový kufrík, návod na obsluhu, stojan FS-100B.

Dodatočné parametre

Kategória: Biolampa MediLight
Hmotnosť: 45415 kg