Darček zdarma
K Biolampe kniha zdarma
Cez 3000 výdajných miest
Záručný a pozáručný servis
g
Doručenie do druhého dňa
Biolampa MediLight
ActiveLight Professional

Liečebná svetelná terapia pomocou biolampy Medilight

_b_172Happy-Girl

 

Polarizačná lampa naštartuje samoliečebný potenciál ľudského organizmu.

Klinické testovanie biolampy dokázalo, že ošetrenie polarizovaným svetlom patrí k metódam s vysokým percentom úspešnosti. Výhodou sú aj žiadne vedľajšie účinky a možnosť kombinovať terapiu s klasickými a inými liečebnými metódami.

Svetelná terapia má jedinečnú schopnosť prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu. Pôsobí priamo na membránu tkanivových buniek, vrátane bielych krviniek, ktoré sú rozhodujúcimi činiteľmi pri obrannej reakcií nášho imunitného systému. Lineárne polarizované svetlo posilňuje imunitný systém cestou regenerácie buniek, poškodené bunky sa obnovujú a zostávajú tak plne funkčné. Včasná a správna aplikácia môže znížiť celkovú spotrebu liekov, zmierniť nežiaduce a vedľajšie účinky chemických preparátov alebo predchádzať riziku ich návyku. Vďaka výnimočnému potenciálu svetelnej terapie sa znižuje záťaž organizmu a postupne sa posilňuje celý imunitný systém. Liečebné využitie tzv. lineárne polarizovaného svetla bolo až donedávna doménou špecializovaných lekárskych ambulancií a niektorých kozmetických salónov. Dnes však môže vlastniť biolampu prakticky každý, kto sa pre ňu rozhodne. Svetelná terapia sa môže stať súčasťou každodennej starostlivosti o svoje osobné zdravie. Spektrum využitia je naozaj široké. 

 Aký je rozdiel medzi biolampou MediLight a inými lampami s polarizovaným svetlom?

Technológiu svetelnej terapie objavila maďarská vedkyňa, Dr. Fenyõ Márta, tento patent na výrobu získala jedna švajčiarska spoločnosť na niekoľko rokov. Po vypršaní tejto lehoty, bolo umožnené aj iným výrobcom vyrábať a predávať prístroje založené na tomto princípe, medzi iným aj značke MediLight, ktorá sa vyrába práve v Maďarsku, kde bola teória svetelnej terapie vynájdená. Rozdiel medzi biolampou MediLight a ostatnými lampami s polarizovaným svetlom je prakticky žiaden, pretože ide o ten istý princíp fungovania polarizovaného svetla.

Lampa MediLight sa úspešne predáva v zahraničí už niekoľko rokov ako alternatíva k iným, podstatne drahším lampám donedávna monopolného výrobcu. Za tento čas zaznamenali veľký úspech a spokojnosť zákazníkov aj vďaka vynikajúcej kvalite lampy a prijateľnej cene. Biolampa MediLight má európsky certifikát kvality a je schválená ako medicínsky prístroj podľa normy MSZ EN ISO 13485:2012.